مهر 24، 1400
کد خبر:
 • بازدید: 11
 • تاریخ انتشار: 5 روز قبل

پربازدیدترین اخبار


                    وزیر جهادکشاورزی: تسهیلات حوزه شیلات بدون سقف مالی است

وزیر جهادکشاورزی: تسهیلات حوزه شیلات بدون سقف مالی است

به گزارش پایگاه خبری سهند پرس از بوشهر، سیدجواد ساداتی‌نژاد عصر امروز در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان بوشهر در بازدید از یکی از واحدهای فرآوری و بسته‌بندی میگو بیان کرد: نخیلات و شیلات دو ظرفیت مهم...به گزارش پایگاه خبری سهند پرس از بوشهر، سیدجواد ساداتی‌نژاد عصر امروز در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان بوشهر در بازدید از یکی از واحدهای فرآوری و بسته‌بندی میگو بیان کرد: نخیلات و شیلات دو ظرفیت مهم استان بوشهر هستند که توسعه شیلات در اولویت وزارت جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم قرار دارد.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: حوزه شیلات می‌تواند برای کشور تولید ثروت کند، در همین راستا بانک کشاورزی تسهیلات بدون سقف با سود ۱۵ درصد پرداخت می‌کند.

این مقام مسؤول با اشاره به ظرفیت استان بوشهر در حوزه شیلات تاکید کرد: این استان ظرفیت توسعه ده برابری در حوزه پرورش میگو را دارد.

وی عنوان کرد: به دلیل مجاورت استان بوشهر با کشورهای همسایه، پرورش ماهی در قفس یکی دیگر از ظرفیت‌های بالقوه این استان در حوزه آبزیان است.

این مقام مسؤول گفت: تلاش می‌شود با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان دامپزشکی در فرایند نظارت بهداشتی این سازمان تسریع شود.

انتهای پیام/ی

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار