مهر 24، 1400
کد خبر:
  • بازدید: 40
  • تاریخ انتشار: 2 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

دومین همایش بین المللی جهان پسا آمریکا برگزار می‌شود

دومین همایش بین المللی جهان پسا آمریکا برگزار می‌شود

به گزارش روز یکشنبه سهند پرس ، در همین راستا از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و مدیران موسسات، اندیشکده ها، مراکز و سازمان های علمی-تحقیقاتی در حیطه مطالعات روابط بین الملل، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و...به گزارش روز یکشنبه سهند پرس ، در همین راستا از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و مدیران موسسات، اندیشکده ها، مراکز و سازمان های علمی-تحقیقاتی در حیطه مطالعات روابط بین الملل، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و جامعه جهت مشارکت در این همایش دعوت به عمل می آید.

اولین دوره این همایش نیز با عنوان افول آمریکا: روند گذشته و تحولات آینده در سال گذشته و با مشارکت بیش از ۴۰ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی و اندیشکده داخلی و خارجی برگزار شده بود.

محورهای اصلی همایش چیستی و ماهیت جهان پساآمریکا، ابعاد جهان پساآمریکا، نشانه‌هایی از تحقق جهان پساآمریکا، راهبردهای تحقق جهان پساآمریکایی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در جهان پساآمریکا و فضای سایبر و جهان پساآمریکا هستند.

اساتید، دانشجویان و پژوهشگران تا پایان شهریورماه می‌توانند با ارسال چکیده و ثبت نام در تارنمای همایش در این رویداد علمی مشارکت داشته باشند و جهت کسب اطلاعات بیشتر، به نشانی usdecline.ir مراجعه کنند.

در این دوره، علاوه بر معرفی چهره پژوهشی سال و ارائه تندیس ویژه، ده مقاله برتر مورد تقدیر قرار خواهد گرفت و به سه پژوهشگر برتر جوایز پژوهشی در قالب گرنت به مبلغ حداقل ۲۰۰ میلیون ریال اهدا می شود.

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار