مهر 24، 1400
کد خبر:
 • بازدید: 11
 • تاریخ انتشار: 4 روز قبل

پربازدیدترین اخبار


                    در جلسه هم‌اندیشی امروز شورای ششمی‌ها با زاکانی چه گذشت؟

در جلسه هم‌اندیشی امروز شورای ششمی‌ها با زاکانی چه گذشت؟

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری پایگاه خبری سهند پرس، راجع به جلسه هم‌اندیشی امروز شورای ششمی‌ها با شهردار تهران بیان کرد: این جلسه امروز در تالار دکتر شیبانی شورای شهر...علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری پایگاه خبری سهند پرس، راجع به جلسه هم‌اندیشی امروز شورای ششمی‌ها با شهردار تهران بیان کرد: این جلسه امروز در تالار دکتر شیبانی شورای شهر برگزار شد و مضاف بر شهردار و شورای شهر شهرداران تازه منصوب شده نیز حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه هم‌اندیشی تبادل افکار انجام گرفت و آشنایی بیشتر با شهرداران مناطق انجام شد.همچنین نکاتی در مورد روند اقدامات در شهرداری و موضوعات ریزتر مطرح بود که شهردار تهران به آن پاسخ داد.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: موضوعاتی مانند صدور پروانه ساخت، کوتاه کردن زمان صدور پروانه ساخت و ساز اطراف مهرآباد و مشکلات مرتبه‌سازی در این محدوده از جمله مباحث جلسه هم‌اندیشی امروز بود همچنین شهرداران مناطق سوابق خود را به اعضای شورای شهر اعلام کردند و خوشبختانه همه این افراد از نیروهای باسابقه و جوان هستند.

نادعلی گفت:‌شهردار تهران نیز برنامه تشکیل کمیته‌ای جهت پیشگیری و رفع موانعی که جلوی حرکت تحولی شهر را می‌گیرد ارائه داد همچنین قرار شد کمیته تعیین تکلیف خواسته ها شهرداری از دستگاه‌های مختلف و کمیته‌ای در مورد پروژه‌های بلاتکلیف رها شده تشکیل شود.

وی یادآوری کرد: همچنین در مورد مشکلات حقوق کارکنان برج میلاد در هم‌اندیشی امروز مطرح شد که شاید اشکالات پیش آمده مربوط به مدیریت برج میلاد باشد که شهردار تهران بیان داشت که باید برنامه‌ریزی کنیم که حقوق همه کارکنان از مبدأ به صورت متمرکز برای همه پرداخت شود.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: همچنین اقدام برای تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز و مدیریت شهری یکی دیگر مباحث مورد گفت‌وگو میان اعضای شورای شهر و شهردار تهران بود.

انتهای پیام/

 

اخبار مشابه
نظر شما


آخرین اخبار