مهر 24، 1400
کد خبر:
 • بازدید: 9
 • تاریخ انتشار: 6 روز قبل

پربازدیدترین اخبار


                    تشکیل هیئت‌های تخصصی مشاوره از میان قضات استان تهران

تشکیل هیئت‌های تخصصی مشاوره از میان قضات استان تهران

به گزارش پایگاه خبری سهند پرس، محمدرضا مرادی حق‌گو معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران از تشکیل هیات‌های تخصصی مشاوره از میان قضات مجرب و توانمند استان تهران خبر داد. حق‌گو گفت: با...به گزارش پایگاه خبری سهند پرس، محمدرضا مرادی حق‌گو معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران از تشکیل هیات‌های تخصصی مشاوره از میان قضات مجرب و توانمند استان تهران خبر داد.

حق‌گو گفت: با در نظر گرفتن خواسته ها ریاست قوه قضائیه و دستور رئیس کل دادگستری استان تهران، در خصوص اجرایی شدن سند تحول قضائی و لزوم اهتمام مجموعه همکاران دستگاه قضائی استان تهران در تحقق بندهای این سند، بر آن شدیم از ظرفیت متخصصین در صدور آرا و تصمیمات متقن استفاده کنیم.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران یادآوری کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در دادگستری شهرستان‌ها و محاکم و دادسرای عمومی و انقلاب تهران هیأت‌های تخصصی در امور کیفری، حقوقی و خانواده تشکیل می‌شود.

وی بیان کرد: از توان علمی و عملی این هیأت برای مشاوره در پرونده‌های مهم و اولویت‌دار استفاده خواهد شد و ضمن انعکاس عملکرد هیأت‌ها در سوابق، از فعالیت آن‌ها به نحو مقتضی، تقدیر متناسب به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/
نظر شما


آخرین اخبار