مهر 24، 1400
کد خبر:
  • بازدید: 31
  • تاریخ انتشار: 2 ماه قبل

پربازدیدترین اخبار

تجلیل از پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت

تجلیل از پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت

سهند پرس /کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز پزشک و قدردانی از پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) و ک...سهند پرس /کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز پزشک و قدردانی از پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک تخصصی امام سجاد(ع) دهدشت با اهداء گل تجلیل به عمل آمد.

همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و داروساز متولیان سلامت شهرستان کهگیلویه با حضور در بخش های مختلف بیمارستان و کلینیک،با اهداء گل این روز بزرگ را به پزشکان تبریک و تهنیت گفتند.

دکتر محمد طاهر طیب زادگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این مراسم تجلیل اظهار کرد: پزشکان به عنوان بخش مهمی از نخبگان جامعه در بخش بهداشت و درمان، زمینه ساز ارتقای بهداشت و سلامت هستند.

وی تصریح کرد: سرمایه شغل پزشکی دانش و مهارتشان است و این سرمایه با صرف سالیان طولانی بدست آمده که تلفیق آن با اخلاق حرفه ای آنرا متمایز میکند.

وی افزود: با تمام سختی های موجود در شرایط بحرانی شیوع کرونا ویروس، پزشکان حاضر در بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک تخصصی امام سجاد(ع) دهدشت و سایر مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان کهگیلویه در راه مبارزه و درمان بیماران در این مدت مواجهه با بیماری کرونا سنگ تمام و با تمام توان برای سلامت مردم از جان و دل مایه گذاشتند که صمیمانه از همه این عزیزان سپاسگزاری میکنم و امیدوارم در ادامه راه با همکاری یکدیگر و مردم عزیز و سایر مسئولین، بتوانیم از شر این ویروس رهایی یابیم.

در ادامه دکتر منصور نیکخو، سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: صمیمانه روز پزشک و داروساز را به همه همکاران عزیزم در بیمارستان و کلینیک تخصصی امام سجاد(ع) دهدشت تبریک و تهنیت عرض میکنم و قدردان زحمات و خدمات ارزنده این عزیزان در امر درمان همه مردم دیارمان هستم و این تلاش و ممارست جانانه بر هیچکس در این ایام کرونا پوشیده نیست.

به گزارش سهند پرس ، وی بیان کرد: قطعا این ایثار و وفاداری شما جهادگران حوزه سلامت به ویژه پزشکان عزیز در دوران مبارزه با ویروس کرونا هیچ گاه فراموش نخواهد شد و کادر پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در این مدت، زندگی خود را وقف سلامت جامعه و درمان بیماران کردند.

انتهای پیام
نظر شما


آخرین اخبار